Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Ministre tiksies ar HIV un C hepatīta pacientu biedrību pārstāvjiem

14.09.2018
700

Šodien, 17.septembrī, plkst.12:00 veselības ministre Anda Čakša tiksies ar biedrību “Apvienība HIV.lv”, Baltijas HIV asociācijas, atbalsta grupas inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem “AGIHAS”, atbalsta centra “Dia+Logs” un C hepatīta pacientu apvienības pārstāvjiem, lai pārrunātu jautājumus par veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, par diagnostikas un ārstēšanas iespējām. 

Šogad piešķirts papildus finansējums veselības nozarei, kā rezultātā uzsākta HIV pacientu ārstēšana agrīnākā slimības stadijā, paplašināta C hepatīta ārstēšanas pieejamība, tādējādi uzlabojot pacientu stāvokli. Tikšanās mērķis ir uzklausīt biedrību pārstāvju vērtējumu par izmaiņām nozarē kopš saņemtā finansējuma palielinājuma, kā tas ir ļāvis risināt daļu no visaktuālākajām problēmām, kā arī uzklausīt biedrību pārstāvju redzējumu veselības aprūpes uzlabošanai nākotnē.

Mediju uzmanībai!
Interesējošos jautājumus mediju pārstāvjiem būs iespējams uzdot pēc pasākuma norises. Tikšanās notiks Veselības ministrijā (Brīvības iela 72). Caurlaides pieteikšanai lūdzam zvanīt uz tālruņa nr. 67876106 līdz 17.septembra plkst.10:30.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes