Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Pārrunā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darba aktualitātes

07.09.2018
700

7.septembrī veselības ministre Anda Čakša tikās ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadību, reģionālo centru vadītājiem un brigāžu atbalsta centru pārstāvjiem no visas Latvijas, lai pārrunātu dienesta darba aktuālos jautājumus.

Pārrunājot NMPD veiktās izmaiņas brigāžu darba organizācijā, sanāksmē dienesta pārstāvji apliecināja, ka brigāžu ierašanās pie pacientiem tiek nodrošināta savlaicīgi un kopumā operativitāte ir saglabājusies nemainīgi augsta. Sanāksmē tika diskutēts arī par dienesta darba nodrošinājumu pēc pagarinātā normālā darba laika atcelšanas no 2019.gada, atalgojuma palielinājumu nākamajos gados, kā arī priekšlikumu virzīt izmaiņas Ārstniecības likumā, lai dienestam noteiktu īpašu statusu.

“Tikšanās ar NMP dienesta pārstāvjiem no visas Latvijas ļauj nepastarpināti uzklausīt jautājumus, kuru risināšana prasa ciešu sadarbību. Man ir būtiski, ka cilvēki, kuri strādā NMP dienestā justos īpaši novērtēti, jo viņi veic ļoti smagu un nozīmīgu darbu. Tāpēc kopīgi meklēsim risinājumus dažādos līmeņos, lai NMP dienesta attīstība turpinātos un darbinieki varētu lepoties ar darbu NMP dienestā,” tikšanās laikā uzsvēra veselības ministre Anda Čakša.

 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes