Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Tikšanās ar onkoloģijas pacientu sabiedriskajām organizācijām un pirmā NVD konsultatīvās padomes sēde

05.09.2018
700

6.septembrī plkst.10:00 veselības ministre Anda Čakša tiksies ar onkoloģijas pacientu sabiedriskajām organizācijām, lai pārrunātu jautājumus par veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti onkoloģijas pacientiem. 

Ņemot vērā to, ka onkoloģija ir noteikta kā viena no veselības aprūpes jomas prioritātēm un šogad ir veikti būtiski uzlabojumi, veselības ministre uzklausīs sabiedrisko organizāciju pārstāvju vērtējumu par izmaiņām nozarē kopš saņemtā finansējuma palielinājuma. Tāpat tiks uzklausīti ieteikumi un redzējums onkoloģijas pacientu veselības aprūpes uzlabošanai nākotnē.

Savukārt plkst.11:00 veselības ministre Anda Čakša piedalīsies pirmajā Nacionālā veselības dienesta (NVD) Konsultatīvās padomes sēdē. Jau ziņots, ka NVD konsultatīvā padome ir konsultatīva institūcija, kuras mērķis ir veicināt valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti, atbalstot NVD darbību veselības aprūpes finansēšanas jomā. 
Sēdes laikā plānots izskatīt jautājumu par plānoto Konsultatīvās padomes darba organizāciju, kā arī sagatavoto informatīvo ziņojumu “Par veselības reformas pasākumu īstenošanas rezultātiem veselības aprūpē  2018.gada 1.pusgadā”. 

Mediju uzmanībai!
Interesējošos jautājumus mediju pārstāvjiem būs iespējams uzdot pēc pasākumu norises. Caurlaides pieteikšanai lūdzam zvanīt uz tālruņa nr. 67876106 līdz 6.septembra plkst.9:30.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes