Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Uzaicinājums uz preses konferenci

10.07.2018
700

Šodien, 11.jūlijā, plkst.10:00 mediju pārstāvji aicināti uz preses konferenci, kurā tiks informēti par jaunu iespēju iedzīvotājiem iegūt nepieciešamo informāciju par valsts apmaksāto medicīnas pakalpojumu pieejamību jeb jauno vietni www.rindapiearsta.lv.

Preses konferencē piedalīsies:
 

Anda Čakša – veselības ministre
Imants Paeglītis – RAKUS valdes priekšsēdētājs
Edgars Labsvīrs – NVD direktores vietnieks veselības aprūpes administrēšanas jautājumos

Jau šobrīd Nacionālā veselības dienesta (NVD) mājas lapā var uzzināt, kuras ārstniecības iestādes sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus un kur tos var saņemt ātrāk. Gaidīšanas laiks dažādās ārstniecības iestādēs ir atšķirīgs. Ja valsts apmaksāta veselības aprūpes pakalpojuma saņemšanai vienā ārstniecības iestādē jāgaida rindā, pacientam ir tiesības vērsties citā ārstniecības iestādē, kurā gaidīšanas rindas nav vai tā ir mazāka. Jaunajā vietnē iedzīvotājs, ievadot sev nepieciešamo speciālistu un reģionu, varēs redzēt ārstniecības iestādi, kur nepieciešamais pakalpojums pieejams visātrāk. Jauno vietni iedzīvotājiem lietot būs daudz ērtāk, turklāt tā darbosies, arī izmantojot viedierīces.

Mediju uzmanībai!

Preses konference norisināsies trešdien, 11.jūlijā, plkst.10:00 Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāra “Gaiļezers” konferenču zālē (Hipokrāta iela 2).

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes