Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Atklāta stacionāra "Gaiļezers" jaunā un modernā poliklīnika

01.02.2018
700

1.februārī atklāta Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra "Gaiļezers" jaunā un modernā daudzprofilu poliklīnika. 

Jaunā poliklīnika izveidota telpās, kur agrāk atradās stacionāra "Gaiļezers" administratīvais korpuss, ko vairākums atceras vien kā garu, tumšu un pagājušā gadsimta elpu saglabājušu gaiteni nokļūšanai slimnīcas korpusā. Pašlaik šī slimnīcas daļa ir rekonstruēta un pārtapusi par gaišu, modernu un pacientiem ērtu daudzprofilu ambulatoro pakalpojumu centru. 

"Jaunas telpas un labāki apstākļi kā pacientiem, tā ārstniecības personālam – stacionāra "Gaiļezers" jaunās poliklīnikas atklāšana ir ieguldījums visas veselības aprūpes sistēmas sakārtošanā un attīstībā, kas nepieciešama, lai cilvēki Latvijā ātrāk atveseļotos un vairāk smaidītu. Šī poliklīnika ir simbols jaunam sākumam, un tam noteikti ir jābūt arī turpinājumam," atklājot jauno poliklīniku, sacīja Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis. 

"Stacionāra "Gaiļezers" jaunās un modernās poliklīnikas atklāšana iezīmē jaunas ēras sākumu un ir būtisks solis visas Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas attīstībā. Ieguvēji būs ne vien pacienti, kuriem būs daudz vienkāršāk orientēties lielajā slimnīcā, bet arī ārstniecības personāls, kas tagad varēs strādāt daudz sakārtotākā un ērtākā vidē. Laika gaitā plānots renovēt arī citas slimnīcas daļas," sacīja slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis. 

Jaunajā poliklīnikā, kas pacientiem būs atvērta no 5. februāra, konsultācijas sniegs ap 150 speciālistu. Pacienti varēs pierakstīties pie dermatologa, neirologa, ķirurga, kardiologa, endokrinologa, gastroenterologa, plaušu slimību ārsta, alergologa, infektologa, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, algologa jeb sāpju speciālista, anesteziologa, imunologa un citiem speciālistiem. Pacientu ērtībai līdzās speciālistu kabinetiem poliklīnikā ierīkots arī laboratorijas paraugu pieņemšanas punkts un procedūru telpa. Pacientiem būs pieejams arī atmiņas kabinets, hroniski obstruktīvu plaušu slimību (HOPS un astmas) kabinets, multiplās jeb izkaisītās sklerozes kabinets un diabētiskās pēdas aprūpes kabinets. 

Stacionāra "Gaiļezers" poliklīnikas telpu rekonstrukcijas izmaksas bija 2,8 miljoni eiro. Rekonstruēto telpu platība ir gandrīz 4500 kvadrātmetri. Rekonstrukcija realizēta valsts galvotā aizdevuma projekta "Infrastruktūras attīstība un optimizācija" ietvaros. 

Foto no poliklīnikas atklāšanas apskatāmi šeit.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes