Izdrukāts no: http://www.vm.gov.lv/ttp://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/5630_no_amata_atstadinata_bernu_psihoneirologiskas_slimnicas_aina/

No amata atstādināta Bērnu psihoneiroloģiskās slimnīcas “Ainaži” vadītāja I.Balode

 
29.01.2018
700

Pirmdien, 29. janvāri, Veselības ministrijas (VM) valsts sekretārs Aivars Lapiņš uz izmeklēšanas laiku no amata atstādinājis Bērnu psihoneiroloģiskās slimnīcas “Ainaži” valdes locekli Ilonu Balodi saistībā ar Veselības inspekcijas konstatētajiem pārkāpumiem slimnīcā.

22. janvārī Veselības inspekcija sadarbībā ar Tiesībsarga biroju veica ārkārtējo pārbaudi Bērnu psihoneiroloģiskā slimnīca slimnīcā “Ainaži”. Izvērtējot medicīnisko dokumentāciju un saņemot ārstniecības personu mutiskus paskaidrojumus ir konstatēti vairāki būtiski normatīvu aktu pārkāpumi. 

Pēc iepazīšanās ar Veselības inspekcijas ziņojumu VM valsts sekretārs Aivars Lapiņš pieņēma lēmumu par slimnīcas valdes locekles I.Balodes nekavējošu atstādināšanu. Slimnīcas darbības nodrošināšanai, tās valdē uz laiku iecelts Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētājs Jānis Buģins.

Mediju uzmanībai!
Brīfings par situāciju Bērnu psihoneiroloģiskajā slimnīcā “Ainaži” šodien plkst.15:00 Veselības ministrijā (Brīvības iela 72) 309.telpā.