Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības nozares iestāžu vadītāju amatos iecelti augstas klases profesionāļi

28.12.2017
700

No 2018.gada 8.janvāra veselības nozares iestāžu – Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts asinsdonoru centra un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas - vadītāju amatos darbu uzsāks 3 augstas klases profesionāļi. 

Konkursā uz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktores amatu, ko rīkoja Valsts kanceleja, par labāko kandidāti atzīta Liene Cipule. Liene Cipule absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti ārsta fizioterapeita specialitātē un ieguvusi arī veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē. Tāpat L.Cipule ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu sabiedrības vadībā. L.Cipule strādājusi ārsta profesijā, vadījusi SIA „Veselības centrs  AUDEMUS”, vēlāk SIA “Klīnika DiaMed”. L.Cipule bijusi arī Veselības ministrijas parlamentārā sekretāre laikā no 2011.gada oktobra – 2014.gadam.

Konkursa kārtībā amatā stāsies arī jaunais Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis. Imantam Paeglītim ir bakalaura grāds inženierzinātnēs un profesionālais maģistra grāds biznesa vadībā, kā arī ir ilggadēja pieredze vadošos amatos. Kopš 2008.gada Imants Paeglītis ir Ceļu satiksmes drošības direkcijas valdes loceklis.

Savukārt Valsts asinsdonoru centra direktores amatā iecelta Egita Pole - Veselības ministrijas valsts sekretāra vietniece stratēģiskās plānošanas un resursu vadības jautājumos. E. Pole absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmiju, iegūstot ārsta grādu un rezidenta diplomu ģimenes ārsta kvalifikācijā. Egita Pole ieguvusi arī sociālo zinātņu maģistra grādu sabiedrības vadībā un Veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē. Egitai Polei ir vairāk kā 15 gadus pieredze Komunikācijas departamentu vadībā Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūrā un Veselības ministrijā. No 2014.gada janvāra E.Pole strādāja Veselības ministrijā valsts sekretāra vietnieka veselības politikas jautājumos amatā, no 2016.gada septembra bija valsts sekretāra vietniece stratēģiskās plānošanas un resursu vadības jautājumos. No 2017.gada februāra E.Pole pildīja arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājas pienākumus.

 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes