Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Paraksta līgumu par valsts un pašvaldības sadarbību veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā Rīgā

15.12.2017
700

15.decembrī Veselības ministrijā veselības ministre Anda Čakša un Rīgas Domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs parakstīja sadarbības līgumu par valsts un pašvaldības sadarbību veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai Rīgā.

Līguma mērķis ir atbalstīt un nodrošināt valsts un pašvaldības ārstniecības iestāžu valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu Rīgā, sekmējot pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem.

Sadarbības līgums paredz, ka abas puses apņemas sadarbības ietvaros īstenot vairākus pasākumus - uzlabojot stacionāro veselības pakalpojumu pieejamību Rīgā, izstrādāt risinājumu ārstniecības profilu nodrošināšanai sadarbības teritorijā esošajās pašvaldības ārstniecības iestādēs un valsts ārstniecības iestādēs līdz 2018.gada 1.jūlijam. Tāpat paredzēts sadarboties sekundārās ambulatorās palīdzības nodrošināšanā, lai paplašinātu pieejamību diagnostiskajiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām. Paredzēts arī uzsākt veselības aprūpes reformas noteiktās aktivitātes "Ideālās ģimenes ārsta prakses" īstenošanu, vienojoties par risinājumu ieviešanai nepieciešamo finansējumu.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes