Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Par RAKUS valdes priekšsēdētāju ieceļ Imantu Paeglīti

14.12.2017
700

14.decembrī  Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas (RAKUS) ārkārtas dalībnieku sapulcē valdes priekšsēdētāja amatā apstiprināts Imants Paeglītis. Jaunajā amatā Paeglītis darbu uzsāks 2018.gada 8.janvārī.

Imantam Paeglītim ir bakalaura grāds inženierzinātnēs un profesionālais maģistra grāds biznesa vadībā, kā arī ir ilggadēja pieredze vadošos amatos. Kopš 2008.gada Imants Paeglītis ir Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes loceklis.

“Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas jaunā valdes priekšsēdētāja uzdevums būs nodrošināt uz iedzīvotāju vērsta pakalpojumu pieejamību lielākajā valsts slimnīcā. Finanšu disciplīna, nepieciešamo cilvēkresursu piesaiste un ārstniecības pakalpojumu pieejamības uzlabošana pacientiem ir galvenie izaicinājumi, ar ko I.Paeglīša kungam un viņa komandai būs jāsaskaras un jārod risinājumi,” pēc tikšanās ar I.Paeglīti norādīja veselības ministre Anda Čakša.

Atklātā konkursā uz RAKUS valdes priekšsēdētāja amatu tika iesniegti 9 pieteikumi. Ņemot vērā nominācijas komisijas locekļu sniegtos kandidātu izvērtējuma rezultātus, komisija vienbalsīgi nolēma izvirzīt valdes priekšsēdētāja amatam – Imantu Paeglīti, kurš ieguva augstāko punktu skaitu.

(Foto: Imants Paeglītis)

 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes