Izdrukāts no: http://www.vm.gov.lv/ttp://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/5583_apspriedis_aktualitates_ar_veselibas_nozares_strategisko_pad/

Apspriedīs aktualitātes ar Veselības nozares Stratēģisko padomi un nozares galvenajiem speciālistiem

 
29.11.2017
700

30.novembrī plkst.10:00 Veselības ministrijā norisināsies sanāksme, kuras laikā veselības ministre Anda Čakša tiksies ar Veselības nozares Stratēģisko padomi* un nozares galvenajiem speciālistiem**, lai informētu par veselības nozares aktualitātēm saistībā ar nākamgad plānotajiem uzlabojumiem veselības aprūpe, kā arī turpmākajām ministrijas virzītajām iniciatīvām sistēmas sakārtošanai.

Mediju ievērībai!

Sanāksmes dalībnieku komentāru sniegšana plānota pēc sanāksmes beigām (aptuveni ap plkst. 11:00).
Sanāksme norisināsies ceturtdien, 30.novembrī, plkst.10:00 Veselības ministrijā (Brīvības iela 72, 309.telpa). Caurlaides pieteikšanai mediju pārstāvji aicināti zvanīt uz tālruņa nr. 67876106 vai rakstīt pieteikuma e-pastu uz undine.sulca@vm.gov.lv līdz 30.novembra plkst.9:30.

 

*Veselības nozares Stratēģiskā padome ir izveidota kā konsultatīva un koordinējoša institūcija, kuras darbības mērķis ir iesaistīt veselības nozares biedrības, asociācijas, valsts un pašvaldību institūcijas veselības politikas veidošanā un īstenošanā. Padomes sastāvā ir pārstāvji no  Latvijas Ārstu biedrības, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO; Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas; Latvijas Farmaceitu biedrības; Latvijas Universitātes; Latvijas Pašvaldību savienības; Rīgas Stradiņa universitātes; Latvijas Slimnīcu biedrības; Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība; Latvijas Lauku Ģimenes ārstu asociācijas; Latvijas Jauno ārstu asociācijas; Latvijas Māsu asociācijas un Veselības aprūpes darba devēju asociācijas.

**Veselības ministrijas galvenais speciālists ir veselības jomas attiecīgās nozares attīstības plānošanai, problēmu risināšanai un ārstniecības iestāžu un citu nozares institūciju darbības koordinācijai izveidota institūcija.