Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Uzaicinājums uz preses konferenci

28.11.2017
700

28.novembrī plkst.10:00 mediju pārstāvji aicināti uz preses konferenci, kuras laikā tiks informēti par Veselības ministrijas un pašvaldību īstenotajiem projektiem, kuru ietvaros ar Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējumu Latvijā norisinās virkne pasākumu, kas vērsti uz iedzīvotāju veselības veicināšanu un slimību profilaksi.

Preses konferencē plānots akcentēt veselības veicināšanas un slimību profilakses nozīmīgo lomu sabiedrības veselībā, informēt par aktuālajiem datiem attiecībā uz iedzīvotāju veselības paradumiem, kā arī iepazīstināt preses konferences dalībniekus ar Veselības ministrijas īstenoto projektu “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” un pašvaldības pieredzi un rezultātiem, projekta ietvaros organizējot dažāda veida pasākumus.
 
Preses konferencē piedalīsies:
Anda Čakša, veselības ministre
Iveta Pudule, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Neinfekciju slimību datu analīzes un pētījumu nodaļas vecākā sabiedrības veselības analītiķe
Alise Krūmiņa, Veselības ministrijas Projektu nodaļas vadītāja
Karolina Lankovska, Jelgavas pilsētas pašvaldības, Jelgavas sociālo lietu pārvaldes Veselības aprūpes veicināšanas nodaļas Vecākā speciāliste veselības veicināšana jautājumos
 
Mediju uzmanībai!
 
Preses konference norisināsies otrdien, 28.novembrī, plkst.10:00 Veselības ministrijā (Brīvības iela 72, 309.telpa). Caurlaides pieteikšanai mediju pārstāvji aicināti zvanīt uz tālruņa nr. 67876106 līdz 28.novembra plkst.9:30.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes