Izdrukāts no: http://www.vm.gov.lv/ttp://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/5571_veselibas_ministre_piedalas_14baltijas_politikas_dialoga/

Veselības ministre piedalās 14.Baltijas politikas dialogā

 
15.11.2017
700

No 15.novembra līdz 16.novembrim Veselības ministre Anda Čakša Viļņā, Lietuvā piedalās 14.Baltijas politikas dialogā.

Šogad Baltijas politikas dialogs veltīts pacientu drošībai un ārstniecības kvalitātei. Pasākumā piedalās Latvijas, Igaunijas un Lietuvas augsta līmeņa amatpersonas un veselības aprūpes eksperti, kā arī starptautiska līmeņa speciālisti un pētnieki. 

Konferences darbs ir plānots vairākās sesijās, kuru laikā tiks diskutēts arī par veselības aprūpes kvalitāti un jautājumiem, kas saistīti ar pacientu drošību un tās uzlabošanu. Veselības ministre Anda Čakša vadīs 2.sesiju par veselības nozares resursu efektīvu izmantošanu.

Tāpat plānota veselības ministres Andas Čakšas tikšanās ar Lietuvas veselības ministru Aurēliju Verīgu (Aurelijus Veryga), kuras laikā iecerēts parakstīt Nodomu memorands par sadarbību alkohola patēriņa, smēķēšanas un ar uztura saistīto saslimstības tendenču samazināšanā (Memorandum of Intent on Cooperation in Reduction of Alcohol consumption, smoking and tackle morbidity trends related to nutrition).