Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrija piedalās Vācijas Veselības un sociālo lietu ministrijas rīkotajās atvērto durvju dienās

19.08.2004
19.08.2004 - Piektdien, 20.augustā Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops kopā ar vairākiem ministrijas speciālistiem dosies darba vizītē uz Berlīni (Vācija), kur pārstāvēs Latvijas veselības aprūpes nozari Vācijas Veselības un sociālo lietu ministrijas rīkotajās atvērto durvju dienās jaunajām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm.

s Savienības (ES) dalībvalstīm.

Veselības ministrijas speciālistiem būs savs informatīvais stends, un viņi iepazīstinās interesentus ar to, kādus veselības aprūpes pakalpojumus ir iespējams saņemt ES dalībvalstu iedzīvotājiem Latvijā, kā arī informēs par veselības aprūpes sistēmu Latvijā kopumā.

 Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops uzskata, ka tā ir lieliska iespēja ne tikai nest Latvijas vārdu pasaulē, bet arī sniegt kvalitatīvu informāciju par Latvija veselības aprūpes pakalpojumiem, kas ir pieejami ES dalībvalstu iedzīvotājiem Latvijā. Turklāt tā ir arī vienreizēja iespēja dalīties pieredzē ar visām pārējām ES jaunajām dalībvalstīm, kas noteikti ir jāizmanto, jo bieži šādas iespējas Latvijai netiek piedāvātas.

 Pasākuma laikā ir paredzētas arī vairākas paneļdiskusijas, kurās atvērto durvju dienu dalībnieki būs aicināti piedalīties un diskutēt par tādiem jautājumiem kā pacientu tiesības, elektroniskā pacientu karte, sociālpolitiskā dialoga veicināšana, kā arī par dažādiem riskiem un problēmām veselības aprūpes nozarē kopumā.   

 Vācijas Veselības un sociālo lietu ministrijas atvērto durvju dienas galvenais mērķis ir iepazīstināt pasākuma apmeklētājus ar jaunajām ES dalībvalstīm un tajās pieejamajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, kā arī dod iespēju dalībvalstīm savā starpā dalīties pieredzē.

 Atvērto durvju dienas Vācijas Veselības un sociālo lietu ministrijā norisināsies no 21.augusta līdz 22.augustam.
 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes