Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrija vienojas ar Latvijas Māsu arodbiedrību veidot ciešāku sadarbību

19.08.2004
18.08.2004 - Šodien veselības ministrs Rinalds Muciņš un Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops tikās ar Latvijas Māsu arodbiedrības vadību, kuras laikā pārrunāja aktuālos jautājumus medicīnas māsu specialitātē un uzsvēra, ka Veselības ministrija ir atvērta diskusijām arī šajā jautājumā par medicīnas māsu specialitāti līdzīgi kā par visiem citiem jautājumiem, kas skar veselību.

ā par visiem citiem jautājumiem, kas skar veselību.

Veselības ministrs Rinalds Muciņš tikšanās laikā iepazīstināja arodbiedrības pārstāvjus ar jaunumiem veselības aprūpes nozarē kopumā, kā arī pārrunāja jautājumu par Latvijas veselības aprūpes iestādēs strādājošo medicīnas māsu specialitāti kopumā. Uzklausot viens otra argumentus, abas puses nonāca pie kopsaucēja, ka šobrīd jaunas problēmas medicīnas māsu specialitātē nav parādījušās. Šobrīd, līdzīgi kā jau daudzus gadus, lielāko neapmierinātību cēlonis medicīnas māsu specialitātē ir nelielais atalgojums, kas būtībā ir visas veselības aprūpes sistēmas sāpīgais punkts, tāpēc risināms kompleksi visas veselības sistēmas ietvaros.

Tikšanās noslēgumā Veselības ministrijas vadība vienojās turpināt uzsākto sadarbību ar Latvijas Māsu arodbiedrību, informējot par aktuālajiem notikumiem veselības aprūpes nozarē.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes