Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrijas plānoto pasākumu kalendārs no 16.augusta līdz 20.augustam

19.08.2004
16.08.2004 - Pirmdiena Plkst. 10.00 Veselības ministrijas pārstāvji piedalās iknedēļas Ministru kabineta komitejas sēde. Plkst. 14.00 veselības ministrs Rinalds Muciņš tiekas ar Slimnīcu biedrību, lai pārrunātu aktuālos jautājumus par budžeta grozījumiem 2004.gadā. No plkst. 15.00 veselības ministrs Rinalds Muciņš tiekas ar iedzīvotājiem, kas ir pieteikušies uz tikšanos.

eteikušies uz tikšanos.

Otrdiena, 17.augusts
Plkst. 12.00 veselības ministrs Rinalds Muciņš kopā ar ministrijas pārstāvjiem piedalās iknedēļas Ministru kabineta sēdē, kurā tiks izskatīts noteikumu projekts šĢenētiskās izpētes kārtība" un citi noteikumu projekti, kas saistīti ar genomu datu bāzēm.
Plkst.12.00 Veselības ministrijas pārstāvji piedalās Reorganizācijas komisijas sēdē, kurā pārrunās jautājumu par Medicīnas zinātniskās bibliotēkas reorganizāciju, proti, par tās pārveidošanu par valsts aģentūru.

Trešdiena, 18.augusts
Plkst.11.00 veselības ministrs Rinalds Muciņš piedalās Bērnu un ģimenes lietu ministrijas rīkotajā diskusijā par bērnu drošību. Diskusijas mērķis ir kopīgi izvērtēt situāciju, noskaidrot valsts un pašvaldību problēmas un viedokļus par savu lomu bērnu traumatisma un negadījuma mazināšanā.

Ceturtdiena, 19.augusts
Veselības ministrs Rinalds Muciņš pilda labklājības ministra funkcijas D.Staķes prombūtnes laikā no 19.08. ? 22.08.2004.
Plkst.11.00 veselības ministrs Rinalds Muciņš tiekas ar Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvjiem, lai kārtējā ikmēneša tikšanās reizē pārrunātu aktuālos jautājumus.

Piektdiena, 20.augusts
Veselības ministrs Rinalds Muciņš pilda labklājības ministra funkcijas D.Staķes prombūtnes laikā no 19.08. ? 22.08.2004.
Plkst. 17.00 Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops kopā ar vairākiem ministrijas pārstāvjiem dodas darba vizītē uz Berlīni, lai piedalītos Vācijas Veselības un sociālo lietu ministrijas rīkotajās atvērtajās durvju dienās, kurās piedalīsies visas jaunās ES dalībvalstis. Pasākuma mērķis ir iepazīstināt klātesošos ar jaunajām ES dalībvalstīm un to veselības aprūpes sistēmu, kā arī dalīties pieredzē. Atvērtās durvju dienas norisināsies no 21.augusta līdz 22.augustam.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes