Izdrukāts no: http://www.vm.gov.lv/ttp://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/5456_riko_konferenci_par_aktualitatem_veselibas_aprupe/

Rīko konferenci par aktualitātēm veselības aprūpē

 
16.06.2017
700

16.jūnijā plkst.13:00 Veselības ministrija rīkoja konferenci “Aktualitātes veselības aprūpē”, lai nepastarpināti uzrunātu ģimenes ārstus un veselības aprūpes vadības speciālistus un sniegtu svarīgāko informāciju par aktualitātēm veselības nozarē.

 

Konference “Aktualitātes veselības aprūpē” notika Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā „Latvijas Onkoloģijas centrs” (Hipokrāta ielā 4) konferenču zālē (1.stāvā).

Konferences ietvaros ģimenes ārstus informēja par “zaļā koridora” darbības aspektiem onkoloģijas slimnieku ārstēšanā un aprūpē, nepieciešamo sadarbības pilnveidošanu starp ģimenes ārstu un onkologu; par e-veselības aktualitātēm (līgumu slēgšanas procesu, lietojamību, mācību materiāliem nozares speciālistiem, sistēmas pilnveidošanas procesu u.c.); par veselības aprūpes sistēmas reformu un priekšlikumiem primārās veselības aprūpes turpmākai attīstībai, tai skaitā par Eiropas Savienības struktūrfondu sniegto atbalstu gan speciālistu tālākizglītībai, gan infrastruktūras uzlabošanai. Ģimenes ārstus paredzēts arī informēt par aktualitātēm veselības veicināšanas un veselības aprūpes organizācijas jautājumos. 

Ārstniecības personām, kuras piedalījās konferencē līdz tās beigām, tika piešķirti 2,5 tālākizglītības punkti*. Dalība konferencē bija bez maksas. Interesenti bija aicināti reģistrēties dalībai konferencē līdz š.g. 14.jūnijam, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu. 

Veselības ministrijas mājaslapā www.vm.gov.lv pieejama plašāka informācija par konferenci "Aktualitātes veselības aprūpē"skatīt šeit


* Tālākizglītības punkti tiek piešķirti saskaņā ar 2013.gada 3.janvāra Ministru kabineta noteikumiem Nr.943 „Ārstniecības personu sertifikācijas kārtība”