Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Notiks seminārs par aktuālajiem E-veselības ieviešanas jautājumiem

31.05.2017
700

No 1. līdz 2.jūnijam viesnīcā Astor (Rīga, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 10) norisināsies Veselības ministrijas sadarbībā ar Pasaules Veselības organizāciju (PVO) organizētais seminārs par aktuālajiem E-veselības ieviešanas jautājumiem ar ieinteresēto Latvijas ārstniecības iestāžu, ārvalstu ekspertu un PVO pārstāvju piedalīšanos.

Semināra dalībniekiem būs iespēja dalīties pieredzē un diskutēt par aktuālajiem E-veselības jautājumiem, kā arī uzklausīt PVO, Norvēģijas, Grieķijas, Igaunijas, Zviedrijas un citu valstu ekspertu ieteikumus, kas balstīti uz šo valstu pieredzi. 

1.jūnijā Nacionālā veselības dienesta speciālisti iepazīstinās ar pārskatu par E-veselības sistēmu un tās ieviešanas gaitu Latvijā, savukārt veselības aprūpes speciālisti dalīsies pieredzē, lietojot E-veselību. Semināra laikā PVO pārstāvji prezentēs Latvijas E-veselības sistēmas novērtējumu un priekšlikumus veiksmīgai sistēmas ieviešanai. Savukārt 2.jūnijā seminārā tiks diskutēts par ārstniecības iestāžu un privātprakšu sagatavošanās procesu E-veselības sistēmas izmantošanai un informācijas drošības piemērošanu Latvijas E-veselības sistēmā. 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes