Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Rīgā notiks Baltijas reģiona vēža kontroles politikas konference

18.01.2017
700

Rīgas Austrumu Klīniskā universitātes slimnīca sadarbībā ar Veselības ministriju, Latvijas Universitāti (LU) un LU Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūtu organizē Baltijas reģiona vēža kontroles politikas konferenci, kas notiks EK Otrās Veselības programmas Vienotās rīcības projekta CanCon  (http://www.cancercontrol.eu/) ietvaros LU Mazajā aulā, 2017.gada 19.janvārī.

Konferences mērķis ir iepazīstināt Baltijas reģiona lēmumu pieņēmējus ar CanCon projekta būtiskākajiem rezultātiem, pievēršot īpašu uzmanību vēža aprūpes un organizēta vēža skrīninga kvalitātes uzlabošanai.

EK Otrās Veselības programmas Vienotās rīcības projekta CanCon īstenošana tika uzsākta 2014. gada februārī ar mērķi izstrādāt vadlīnijas Eiropas Savienības dalībvalstīm kvalitātes uzlabošanai visaptverošai vēža ārstniecībai un kontrolei. Projekts noslēgsies 2017. gada februārī.

Tā realizācijā kā asociētie partneri ir iesaistītas dažādas ar veselības aprūpi un pētniecību saistītas institūcijas no 17 Eiropas Savienības valstīm, turklāt vēl plašāks skaits organizāciju ir iesaistījušies projektā kā sadarbības partneri (kā Starptautiskā vēža pētniecības aģentūra (IARC) un Eiropas Vēža Pacientu Savienība (ECPC)). 

CanCon projekta rezultāti ir nozīmīgi efektīvākas vēža skrīninga programmas sagatavošanā, kuras izstrādē šobrīd iesaistītas veselības institūcijas visā valstī.

Konferencē piedalīsies Baltijas valstu veselības un valsts institūciju pārstāvji, profesionālo asociāciju un iesaistīto jomu speciālisti, CanCon projekta partneri un pacientu organizācijas.

Aicinām pieteikties interesentus, aizpildot elektronisku pieteikuma formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEJMcl23iIn2POwxc82kzvR6Wb65gdSuqpkm6AIAEZZj41mA/viewform?c=0&w=1 
Konferences tiešraidi 19.janvārī no plkst. 900 līdz 1800 būs iespējams noskatīties Latvijas Universitātes mājaslapā: http://www.lu.lv/tiesraide/1/nc/ 
Konference notiks angļu valodā.

 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes