Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrijas darbinieki piedalīsies Latvijas Veselības aprūpes darbinieku šVeselības dienās 2004"

02.08.2004
02.08.2004 - Veselības ministrijas darbinieku komandas šogad pirmo reizi piedalīsies ikgadējos Latvijas Veselības aprūpes darbinieku šVeselības dienās 2004", kas 7.un 8.augustā notiks Salacgrīvā. Sporta svētkos piedalīsies visi Latvijas veselības aprūpes darbinieki, viņu ģimenes locekļi, radi, draugi un pārējie. Plānots, ka arī šogad sportos vairāk nekā divi tūkstoši ārstniecības personu.

inieki, viņu ģimenes locekļi, radi, draugi un pārējie. Plānots, ka arī šogad sportos vairāk nekā divi tūkstoši ārstniecības personu.

Ministrija šajos svētkos būs kupli pārstāvēta ? aptuveni 70 cilvēku, kas ir noskaņoti godam aizstāvēt ministrijas vārdu. Veselības ministrijas komandas kapteinis būs ministrs Rinalds Muciņš, un Veselības ministrijas komanda startēs ar nosaukumu šPlāns B".

Sporta spēlēs dalībnieki varēs piedalīties 23 sporta veidos. Ikvienai komandai, kas nolēmusi startēt un popularizēt veselīgu dzīves veidu, ir jāiztur obligātā tūrisma stafete. Ministrijas darbinieki ir nolēmuši izveidot trīs komandas šai disciplīnai, lai pierādītu, ka itin viegli spēj pārvarēt paralēlās virves, uzcelt telti, iekurt ugunskuru un veikt citus sarežģītus elementus, tādējādi apliecinot, ka arī ar ierēdņiem droši var doties izlūkos.

Ministrijas pārstāvji savas spējas demonstrēs arī volejbolā, dāmu futbolā, virves vilkšanā, biatlonā un citos sporta veidos. Sporta un atpūtas pasākumu noslēgs komandu priekšnesumi, kam sekos naksnīga zaļumballe un uguņošana, kuras neoficiālais mērķis ir atvieglot sportotājiem savas telts meklēšanu. Drosmīgākie un izturīgākie nākamajā dienā savas prasmes varēs apliecināt makšķerēšanā, acumēra sacensībās un citos interesantos sporta veidos.

Lai padarītu šos kopējos svētkus atraktīvākus, komandām jau tagad ir uzdots sagatavot mājas darbu ? interesantu, aizraujošu, jautru un visādi citādi trakulīgu komandas prezentāciju. Labākās komandu prezentācijas tiks arī apbalvotas.

Veselības darbinieku atpūtas un sporta spēles ir ne tikai sporta sacensības, tās piedāvā iespēju visiem veselības nozarē strādājošajiem tikties vienkopus ? kopā sportot, atpūsties un izklaidēties, veicinot veselības nozarei tik nepieciešamo saliedētību un sadraudzību.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes