Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Pārrunā risināmos jautājumus veselības aprūpē

27.06.2016
700

27.jūnijā veselības ministre Anda Čakša tikās ar Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas (LĢĀA) valdes locekļiem, lai pārrunātu risināmos jautājumus veselības aprūpē.

Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi par ģimenes ārstu finansējumu, darba kvalitātes novērtēšanas sistēmu, jauno speciālistu piesaisti veselības nozarē un rezidentūras apmācību, kā arī e-veselību.

Veselības ministre uzklausīja LĢĀA valdes locekļu redzējumu par būtiskākajiem problēmjautājumiem veselības nozarē, kā arī informēja par savu skatījumu uz primāro veselības aprūpi un nepieciešamību šo jomu stiprināt.

Tāpat Anda Čakša uzsvēra, ka viņas uzdevums ir kopīgi ar nozares profesionāļiem spēt argumentēti pierādīt papildu finansējuma nepieciešamību veselības nozarei un detalizēti uzrādīt gan piešķirtā finansējuma izlietojumu veselības nozarē, gan arī ieguvumu tautsaimniecībā no veseliem un darbspējīgiem iedzīvotājiem. Tādēļ veselības ministre aicināja LĢĀA biedrus līdzdarboties, lai palīdzētu veselības nozarei piesaistīt papildu finansējumu un radītu pacientiem labāku veselības aprūpes pieejamību.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes