Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs pateicas māsām par ieguldījumu veselības aprūpes nodrošināšanā

13.05.2016
700

12.maijā, atzīmējot Starptautisko māsu un vecmāšu dienu, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā norisinājās svētku pasākums, kura laikā māsas un vecmātes iesaistījās veselīga dzīvesveida popularizēšanā, piedāvājot veselīgo ēdienu receptes. 

Māsu un vecmāšu dienā gaviļnieces sveica arī veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs, uzsverot māsu un vecmāšu darba vērtīgumu, nodrošinot pacientiem nepieciešamo veselības aprūpes procesu, un izsakot pateicību par iejūtību un pašaizliedzību, ik dienu atbildīgi veicot darba pienākumus. 

Savā uzrunā māsām ministrs Dr.Guntis Belēvičs apliecināja, ka māsām aktuālie jautājumi, kuru risināšana ir nepieciešama kvalitatīva veselības aprūpes procesa un konkurētspējīga atalgojuma nodrošināšanai, kā arī atteikšanās no „pagarinātā normālā darba laika”, māsu tālākizglītības jautājumi un resertifikācijas process ir Veselības ministrijas dienaskārtībā. Viņš atgādināja, ka š.g. aprīlī noslēgta vienošanās ar Latvijas Māsu asociāciju, kas paredz turpmāku sadarbību kopīgu uzdevumu risināšanā, lai panāktu uzlabojumus veselības aprūpes procesa nodrošināšanā. 

Ministrs arī izteica atzinību slimnīcas kolektīvam par iesaistīšanos veselīga dzīvesveida popularizēšanā, izdodot māsu veselīgo ēdienu recepšu krājumu. 

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes