Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Ar Latvijas Pensionāru federāciju vienojas par kopīga semināra organizēšanu

22.07.2004
22.07.2004 - Veselības ministrs Rinalds Muciņš šodien, ikmēneša tikšanās laikā ar Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) pārstāvjiem vienojās septembrī organizēt kopīgu semināru, lai vecākās paaudzes iedzīvotājus informētu par dažādiem veselības aprūpes jautājumiem. Kā norāda LPF pārstāvji, jau šobrīd īpaši aktuāls pensionāriem šķiet jautājums par struktūrplānu, kas varētu būt viens no pamata tematiem Veselības ministrijas un LPF kopīgajā seminārā.

par struktūrplānu, kas varētu būt viens no pamata tematiem Veselības ministrijas un LPF kopīgajā seminārā.

LPF pārstāvjus interesēja arī ministrijas ieceres ģimenes ārstu pieejamības uzlabošanā nākotnē. Vecākās paaudzes pārstāvji atzīst, ka ģimenes ārstu pieejamība šobrīd nav pietiekamā līmenī, ka sistēmas sakārtošanā ir jāiesaistās arī sabiedrībai, kas ministrijai norāda par esošajām kļūdām. Ģimenes ārstu darbības pieejamības uzlabošana arī varētu būt kopīgajā seminārā pārrunājamais jautājums.

Aktuāls jautājums pensionāriem ir arī kompensējamo zāļu saraksts. Veselības ministrs klātesošos LPF pārstāvjus informēja par paveikto šajā jomā, proti, ka no šā gada jūlija ir stājies spēkā jaunais kompensējamo medikamentu saraksts. Jaunais kompensējamo zāļu saraksts ir veidots izmaksu efektīvs.

Veselības ministrs un ministrijas speciālisti ar Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvjiem tiekas reizi mēnesī. Nākamajā tikšanās reizē plānots pārrunāt seminārā izskatāmo jautājumu klāstu un jaunumus saistībā ar šā gada budžeta grozījumiem.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes