Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrs piedalīsies portāla šApollo" videočatā

21.07.2004
21.07.2004 - Veselības ministrs Rinalds Muciņš piektdien, 23.jūlijā, no plkst. 10 līdz plkst. 11 piedalīsies interneta portāla šApollo" videočatā. Ikvienam sabiedrības pārstāvim šajā laikā, izmantojot internetu, būs iespējams noskaidrot ministra viedokli par aktuālām tēmām ? smēķēšanas kaitīgums un ārstu profesijas prestižs.

ra viedokli par aktuālām tēmām ? smēķēšanas kaitīgums un ārstu profesijas prestižs.

Ministrs uzsver, ka ikviens cilvēks vēlas būt vesels, tomēr nereti sabiedrībā otra vēlmes šādu vai citādu iemeslu netiek respektētas. Piemēram, ja es vēlos elpot tīru gaisu, bet uz ielas bez automašīnu izplūdes gāzēm gandrīz katrs trešais pretimnācējs ir aizkūpinājis cigareti un piedūmo gaisu ar šiem kaitīgajiem dūmiem. Daudz tiek runāts par cilvēka tiesībām jebkurā vietā elpot tīru gaisu. Taču kā nodrošināt tīru, ar cigarešu dūmiem nepiesārņotu gaisu bāros, restorānos, klubos un citās šāda veida iestādēs strādājošajiem?
Par to, kādas darbības ministrija ir ieplānojusi šādu būtisku jautājumu risināšanai, kam šajā procesā ir jāiesaistās, kā to paveikt, kas un kādā veidā būs ieguvēji, par to piektdien jautājiet veselības ministram videočata laikā.

Ikviens interneta lietotājs piektdienas videočata laikā R.Muciņam varēs jautāt par ministrijas iecerēm un līdz šim jau paveikto jauno ārstu piesaistīšanā darbam Latvijā, par ārsta profesijas prestiža atjaunošanu un citiem būtiskiem jautājumiem. Nevienam nav noslēpums, ka reģionos šobrīd ir grūtības ar ārstiem. Pēc pēdējiem statistiskas datiem valstī trūkst 444 ārstu dažādās specialitātēs. Tās šobrīd ir sekas vairākus gadus ilgušām šreformām" ārstu profesijas prestiža graušanai.

Esiet aktīvi un iesaistieties diskusijā par sabiedrībai nozīmīgiem jautājumiem. Videočats ar veselības ministru Rinaldu Muciņu notiks piektdien, 23.jūlijā, portālā šApollo"  no plkst. 10 līdz plkst. 11.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes