Izdrukāts no: http://www.vm.gov.lv/ttp://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/4620_pasniedz_veselibas_ministrijas_atzinibas_rakstus/

Pasniedz Veselības ministrijas Atzinības rakstus

 
14.11.2014
700

Veselības ministrs Guntis Belēvičs pasniedz Veselības ministrijas Atzinības rakstus nozares darbiniekiem.

Piektdien, 14.novembrī, veselības ministrs Guntis Belēvičs pasniedza Veselības ministrijas Atzinības rakstus nozares darbiniekiem.

Veselības ministrijas Atzinības rakstus saņēma:

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu ķirurģijas klīnikas vadītājs Aigars Pētersons par nozīmīgu ieguldījumu bērnu traumatisma mazināšanā un mazo pacientu veselības veicināšanā;

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Paliatīvās aprūpes dienesta vadītāja Anda Jansone par ieguldījumu pirmā bērnu paliatīvās aprūpes dienesta izveidošanā Latvijā;

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas 19.nodaļas virsmāsa Andžela Segliņa par ieguldījumu, īstenojot pārmaiņu vadību slimnīcas aprūpes pakalpojuma pilnveides un attīstības procesā; 

Aknīstes psihoneiroloģiskās slimnīcas 2.sieviešu nodaļas vecākā māsa  Dzintra Poriete par ilggadīgu un apzinīgu darbu;

Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centra biomedicīnas laborante Gaļina  Silakova  par profesionālu, kvalificētu un godprātīgu darbu tiesu medicīnas nozarē;

Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes profesore Ruta Muceniece par mūža ieguldījumu farmācijā;

Piejūras slimnīcas Psihiatriskās klīnikas Dienas stacionāra nodaļas un 5.nodaļas vadītāja Jeļena Žemaite-Dziceviča par ilggadīgu, godprātīgu un pašaizliedzīgu darbu garīgi slimu pacientu ārstēšanā;

Piejūras slimnīcas Onkoloģiskās klīnikas onkoloģijas ginekologs Jānis Petrēvics  par ilggadīgu, godprātīgu un profesionālu darbu onkoloģijas nozarē;

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas Anestezioloģijas un reanimācijas nodaļas anestezioloģe reanimatoloģe Daniella Jāņkalna par izcilu darbu un mūža ieguldījumu  Latvijas sabiedrības veselības uzturēšanā;

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas Diagnostiskās radioloģijas nodaļas virsmāsa Agrita Jekimova par izcilu darbu un mūža ieguldījumu  Latvijas sabiedrības veselības uzturēšanā;

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas Ķirurģisko operāciju nodaļas vadītāja Ilga Bulāne par izcilu darbu un mūža ieguldījumu  Latvijas sabiedrības veselības uzturēšanā;

Daugavpils reģionālās slimnīcas bērnu māsa Īrisa Zdanovska par profesionālu un pacientu novērtētu darbu;

Daugavpils reģionālās slimnīcas vecākā medicīnas māsa Ināra Bužinska par profesionālu un pacientu novērtētu darbu;

Valsts sporta medicīnas centra sporta ārste Larisa Golubeva par ieguldījumu un pašaizliedzīgu darbu sporta medicīnas attīstībā; 

Latvijas cistiskās fibrozes biedrības valdes priekšsēdētāja Alla Beļinska par ieguldījumu cistiskās fibrozes pacientu aprūpes uzlabošanā;

Veselības inspekcijas Sabiedrības veselības nodaļas vadītāja  Solvita Muceniece  par ieguldījumu sabiedrības informēšanā par vides riska faktoriem un aktīvu rīcību veselīgas vides veidošanā bērniem;

Slimnīcas „Ģintermuiža” psihiatre Irēna Ozoliņa par izcilu amata pienākumu izpildi un mūža ieguldījumu veselības aprūpes nozarē;

Slimnīcas „Ģintermuiža” garīgās veselības aprūpes māsa Anna Bikova par izcilu amata pienākumu izpildi un mūža ieguldījumu veselības aprūpes nozarē;

Zāļu valsts aģentūras Humāno zāļu novērtēšanas nodaļas Informācijas uzraudzības sektora vecākā eksperte Zane Neikena par aktīvu iesaistīšanos informatīvā izdevuma "Cito" sagatavošanā un izdošanā;

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Internās klīnikas Nefroloģijas centra vadītājs Aivars Pētersons par izcilu darbu un ieguldījumu slimnīcas darba nodrošināšanā;

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas anesteziologs, reanimatologs Valdis Liguts par izcilu darbu un ieguldījumu slimnīcas darba nodrošināšanā

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centra 11.Aritmoloģijas nodaļas virsmāsa Oksana Boičuka par izcilu darbu un ieguldījumu slimnīcas darba nodrošināšanā;

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Ķirurģijas klīnikas 23.Ķirurģijas nodaļas ķirurģijas māsa Dace Ruzaiķe par izcilu darbu un ieguldījumu slimnīcas darba nodrošināšanā;

Nacionālā rehabilitācijas centra „Vaivari”” kardioloģe Kira Jefimova par ilggadīgu un godprātīgu darbu;

Nacionālā rehabilitācijas centra „Vaivari” fizioterapeite Skaidrīte Zāģere par ilggadīgu un godprātīgu darbu; 

Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību profilakses un pretepidēmijas pasākumu nodaļas vadītāja Anita Brila par ilggadīgu un godprātīgu darbu; 

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ķirurģijas galvenais speciālists Haralds Plaudis par ieguldījumu ķirurģijas specialitātes attīstībā;

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas  stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” pneimonoloģe Zita Lauska par ieguldījumu plaušu slimību specialitātes attīstībā;

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas  stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” 10.Tuberkulozes ilgstošas ārstēšanas nodaļas virsmāsa Ineta Leškēviča par ieguldījumu māsu un māsu palīgu tālākizglītošanā;

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Zinātnes daļas vadītājs, gastroenterologs  Mārcis Leja par ieguldījumu zinātniski pētniecisko projektu īstenošanā Latvijas medicīnā;

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Uroloģijas klīnikas urologs Georgs Stoligvo par mūža ieguldījumu veselības aprūpē un uroloģijas specialitātes attīstībā;

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas  Pataloģijas centra virsārste Regīna Kleina par mūža ieguldījumu veselības aprūpē un pataloģijas specialitātes attīstībā;

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Latvijas Infektoloģijas centrs” 2.HIV/AIDS ambulatorās nodaļas vadītāja Inga Januškeviča par  ieguldījumu infektoloģijas un dermatoveneroloģijas specialitātes attīstībā;

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikas onkoloģijas māsa Anna Mihailova par ieguldījumu onkoloģijas māsu apmācībā;

SIA „Veselības centrs 4” neiroloģe Inese Blumberga par izcilu darbu;

SIA „Veselības centrs 4” fizikālās terapijas māsa Jeļena Frolova par izcilu darbu;

Liepājas reģionālās slimnīcas Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļas anesteziologs-reanimatologs Agris Auders  par izcilu darbu;

Liepājas reģionālās slimnīcas Neiroloģijas nodaļas virsmāsa Maija  Bernota par izcilu darbu.