Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Atbalsta papildu līdzekļu piešķiršanu veselības nozares vajadzībām

09.06.2014
700

Ministru kabineta sēdē atbalstīts rīkojuma projekts, kas paredz piešķirt veselības aprūpes nozarei papildu līdzekļus 373 tūkstošu eiro apmērā, lai norēķinātos ar ārstniecības iestādēm par veikto darbu un Zolitūdes traģēdijā cietušo ārstēšanu.

Ministru kabineta sēdē atbalstīts rīkojuma projekts, kas paredz piešķirt veselības aprūpes nozarei papildu līdzekļus 373 tūkstošu eiro apmērā, lai norēķinātos ar ārstniecības iestādēm par veikto darbu un Zolitūdes traģēdijā cietušo ārstēšanu, Veselības ministrijas padotības iestādēm  kompensētu radušos izdevumus, kā arī izmaksātu vienreizējas prēmijas iesaistīto ārstniecības iestāžu darbiniekiem un SIA „Rīgas sanitārā transporta autobāze” operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu vadītājiem.

Vienreizējās prēmijas 999 eiro apmērā tiks izmaksātas to slimnīcu darbiniekiem, kurās cietušie tika nogādāti no traģēdijas vietas. Līdz ar to prēmijas saņems Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas, Rīgas 2.slimnīcas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti, funkcionālie speciālisti, ārstniecības un aprūpes personas, kā arī ārstniecības un aprūpes atbalsta personas, kuras bija iesaistītas Zolitūdes traģēdijā cietušo personu ārstēšanā un aprūpē.

Tāpat vienreizējās prēmijas 999 eiro apmērā saņems SIA „Rīgas Sanitārā transporta autobāze” operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu vadītāji, kuri piedalījās traģēdijā cietušo transportēšanā uz slimnīcām u.c.pienākumu veikšanā notikuma vietā, kā neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāžu darbinieki.

Jau ziņots, ka pagājušā gada decembrī valdība atbalstīja vienreizējas prēmijas piešķiršanu 96 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem un 35 Valsts tiesu medicīniskās ekspertīzes centra darbiniekiem, kuri bija iesaistīti palīdzības sniegšanā Zolitūdes traģēdijā cietušajiem un tās seku novēršanā.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes