Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrs izlaidumā sveic jaunos mediķus

21.06.2004
21.06.2004 - Veselības ministrs Rinalds Muciņš šodien izlaidumā sveica Rīgas Stradiņa universitātes absolventus, jaunos medicīnas darbiniekus. Šogad Rīgas Stradiņa universitāti absolvē 287 studenti, kas šodien deva arī svinīgo mediķa solījumu.

iversitāti absolvē 287 studenti, kas šodien deva arī svinīgo mediķa solījumu.

Ministrs jaunos mediķus apsveica ar noieto posmu, atgādinot par grūtībām, kas vēl jāpārvar, par cerībām, kas turpmākajos gados viņiem būs jāpiepilda. R.Muciņš aicināja jaunos mediķus apzināties sava darba svarīgumu visai sabiedrībai un aicināja kopīgiem spēkiem pilnveidot mūsu valsts veselības aprūpes sistēmu. R.Muciņš arī norādīja, ka pats nesen ir beidzis augstskolu un pazīst tās šīs dienas īpašās izjūtas. Ministrs uzsvēra, ka labam mediķim pēc grūtā un atbildīgā darba kā motivācija nepadoties ir veselā pacienta smaids.

šVeselība ir katra cilvēka lielākā vērtība un ārstu un medmāsu kompetence un iejūtība ir ne mazāk svarīgs aspekts cilvēka ārstēšanās procesā. Dažkārt un iejūtība ir ne mazāk svarīgs aspekts cilvēka ārstēšanās procesā. Nereti cilvēkam veselību vairāk atgūt palīdz labais vārds un pārliecība, ka ārsta rokās viņš var justies drošs un pārliecināts, ka jebkurā gadījumā saņems kvalitatīvu veselības aprūpi. Mēs visi no mediķiem gaidām tikai labas ziņas. Un arī no Jums visi vienmēr gaidīs tikai labas ziņas. Es novēlu, lai Jūs vienmēr arī varētu sniegt tikai labas ziņas saviem pacientiem!", sveicot jaunos speciālistus sacīja ministrs.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes