Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Baltkrievijas zāļu ražotājs šBelmedpreparati" sācis atmaksāt Latvijas institūcijām šAskofēns P" lietā radītos zaudējumus

21.06.2004
21.06.2004 - Baltkrievijas zāļu ražotājs šBelmedpreparati" sācis atmaksāt Latvijas institūcijām radītos zaudējumus, kas tām radušies ārstējot ar pēkšņu hipoglikēmiju saslimušos valsts iedzīvotājus, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, medikamenta šAskofēns P" kvalitātes kontroles pārbaudēs un atsaucot medikamentu no tirgus. Kopumā valsts iestādēm iepriekš minētās darbības ir izmaksājušas Ls 10 549.

šAskofēns P" kvalitātes kontroles pārbaudēs un atsaucot medikamentu no tirgus. Kopumā valsts iestādēm iepriekš minētās darbības ir izmaksājušas Ls 10 549.

šBelmedpreparati" mūsu valsts institūcijām radušos zaudējumus sācis atmaksāt saskaņā ar abpusējo noslēgto vienošanos.

Veselības ministrija no Baltkrievu puses gaida oficiālu informāciju par pārstāvi, kurš risinās sarunas ar iedzīvotājiem par viņiem nodarītā morālā kaitējuma atlīdzību.

Jautājumā par nekvalitatīvo medikamentu šCitramons P" Veselības ministrija gaida šBelmedpreparati" atzinumu, kā arī apkopo informāciju par valsts institūcijām nodarītajiem zaudējumiem.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes