Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Informācija par veselības ministra Rinalda Muciņa vizīti Viļānos

19.06.2004
19.06.2004 - Vakar, 18.jūnijā, veselības ministrs Rinalds Muciņš bija darba vizītē Viļānos, kur klātienē iepazinās ar situāciju Viļānu slimnīcā un ar vietējo pašvaldību pārstāvjiem pārrunāja nākotnes attīstības iespējas.

nu slimnīcā un ar vietējo pašvaldību pārstāvjiem pārrunāja nākotnes attīstības iespējas.

Veselības ministrs Rinalds Muciņš slimnīcas un pašvaldību pārstāvjus iepazīstināja ar ministrijas iecerēm veselības aprūpes attīstībā ? par pakalpojumu sniedzēju struktūrplānu, ko jau aptuveni pēc mēneša ir paredzēts izstrādāt un virzīt apspriešanai, lai šī gada laikā to varētu apstiprināt valdībā. Ministrs informēja arī par ministrijas plāniem arvien stiprināt primāro veselības aprūpi, jo tā ir veselības aprūpes pamats. Ar pašvaldību pārstāvjiem tika pārrunāta arī kopējā Rēzeknes rajona veselības aprūpes attīstība. Rēzeknes rajona pašvaldību pārstāvji atzina, ka Latgales pusē trūkst ārstu palīgu, kas nomaļākos ciemos varētu veikt primāro veselības aprūpi.

Ministrs klātienē pārliecinājās, ka piektdienas pēcpusdienā slimnīcā atrodas tikai daži pacienti un dežurējošais personāls. Slimnīcas galvenais ārsts Juris Krupenko informēja, ka slimnīcā ārstējās 36 pacienti, no kuriem 11 esot izrakstījušos, jo esot piektdiena. Ministrs norādīja, ka pacientu izrakstīšanas no slimnīcas iemeslam nav jābūt saistītam ar kādu nedēļas dienu, bet gan ārstniecības procesa noslēgumam.

Sarunas noslēgumā Viļānu slimnīcas un pašvaldību pārstāvji pateicās ministram par vizīti un atzina, ka no šīs vizītes ir daudz ieguvuši, jo līdz šim neviens veselības ministrs šajā pusē nav viesojies un skaidri informējis par nākotnes iecerēm saistībā ar ārstniecības iestāžu attīstību.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes