Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Pasaules Veselības asamblejā parakstīta Baltijas valstu sadarbības deklarācija transplantācijas jomā

22.05.2013
700

Veselības ministre Ingrīda Circene no šī gada 20.-22.maijam piedalījās Ženēvā notiekošajā Pasaules Veselības organizācijas 66. Pasaules Veselības asamblejā.

Asamblejas ietvaros 21.maijā Baltijas valstu veselības ministri parakstīja deklarāciju par sadarbību transplantācijas jomā, lai atvieglotu jau šobrīd pastāvošo informācijas apmaiņu starp Baltijas valstu slimnīcām. Vienošanās mērķis ir veicināt informācijas apmaiņu par aktualitātēm transplantācijā, nosakot, ka ik gadu Baltijas valstu transplantācijas jomas speciālisti tiekas kādā no trim dalībvalstīm.

Tāpat veselības ministre Ingrīda Circene Asamblejas ietvaros kā viena no goda viesiem uzstājās Pasaules medicīnas asociācijas organizētajā seminārā, runājot par vakcinācijas politiku un tendencēm Latvijā, kā arī veselības aprūpes sistēmas lomu medicīnas darbinieku veselības nodrošināšanā. Jāuzver, ka Latvijā līdzīgi kā visā pasaulē, būtiska loma pietiekamas vakcinācijas aptveres un efektivitātes nodrošināšanai ir visaptverošai komunikācijai gan ar sabiedrību, gan medicīnas darbiniekiem.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes