Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Informācija par Veselības ministrijas un Veselības aprūpes darba devēju asociācijas informatīvo sanāksmi

18.06.2004
17.06.2004 - Rīt, 18.jūnijā, no plkst. 11 līdz plkst. 13 klīniskās slimnīcas šGaiļezers" konferenču zālē notiks Veselības ministrijas informatīvā sanāksme (jeb šgalveno ārstu diena"), kas tiek rīkota kopā ar Veselības aprūpes darba devēju asociāciju.

bas ministrijas informatīvā sanāksme (jeb šgalveno ārstu diena"), kas tiek rīkota kopā ar Veselības aprūpes darba devēju asociāciju.

Sanāksmē ministrijas Budžeta un finanšu departamenta direktore, valsts sekretāra vietniece Laila Ruškule informēs par veselības aprūpes budžeta prioritātēm 2005.gadā; ministrijas Administratīvi juridiskā departamenta direktors Mikus Pērse klātesošos iepazīstinās ar VM institūciju pārveides procesu atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) direktora pienākumu izpildītāja Lūcija Akermane informēs par noslēgto līgumu izpildi šā gada četros mēnešos un par līgumu slēgšanu ar pakalpojumu sniedzējiem; VOAVA direktora vietnieks Dzintars Arbidāns informēs par veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas kārtību Eiropas Savienības dalībvalstīs; Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas un Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas pārstāves Līga Kozlovska, Sarmīte Veide un Edīte Vītola runās par primāro veselības aprūpi.

Sanāksmē tiek aicināti piedalīties Veselības ministrijas padotībā, pārziņā un pārraudzībā esošo institūciju vadītāji, slimokasu vadītāji un to līgumattiecībās esošo institūciju vadītāji vai to pārstāvji.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes