Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Informācija par medicīnas skolu nodošanu Izglītības un zinātnes ministrijas pārziņā

16.06.2004
16.06.2004 - Pildot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 141 "Par profesionālās izglītības iestāžu nodošanu Izglītības un zinātnes ministrijas padotībā", Veselības ministrija ir izveidojusi medicīnas skolu nodošanas komisiju. Kopīgi ar Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem ir konstatēts, ka visu skolu mācību programmas ir akreditētas. Pašlaik tiek sagatavoti nepieciešamie dokumenti skolu nodošanai - pieņemšanai Izglītības un zinātnes ministrijas padotībā.

šlaik tiek sagatavoti nepieciešamie dokumenti skolu nodošanai - pieņemšanai Izglītības un zinātnes ministrijas padotībā.

Veselības ministrija ir sagatavojusi un iesniegusi izskatīšanai Ministru kabinetā rīkojumu projektus par medicīnas skolu lietošanā esošo nekustamo īpašumu saglabāšanu valsts īpašumā  un to tālāku nodošanu Izglītības un zinātnes ministrijas valdījumā.

Ministru kabineta rīkojums Nr. 141 paredz, ka Veselības ministrijai, Labklājības ministrijai un Zemkopības ministrijai ar 2004.gada 1.jūliju jānodod savā pakļautībā esošās valsts profesionālās vidējās izglītības iestādes Izglītības un zinātnes ministrijas padotībā. Tādējādi tiks veidota un nodrošināta vienota un koordinēta vadības funkciju īstenošana, kā arī efektīva finanšu un materiālo resursu izmantošana profesionālajā izglītībā.

Veselības ministrijas pakļautībā šobrīd atrodas sešas medicīnas skolas: Rīgas 1.medicīnas skola, Paula Stradiņa Rīgas 2.medicīnas skola, Rīgas 5.medicīnas skola, Sarkanā Krusta Rīgas medicīnas skola, Daugavpils medicīnas skola un Liepājas medicīnas skola.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes