Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Noslēgusies konference „Veselība izaugsmei!”

20.03.2013
700

Konferencē „Veselība izaugsmei” apstiprina rezolūciju, kurā Latvijas attīstība saistīta ar veselu un darbspējīgu cilvēku. 20.martā Latvijas Universitātē notika konference „Veselība izaugsmei”, kuras mērķis akcentēt visu nozaru savstarpējās mijiedarbības nozīmi veselīgas sabiedrības, ekonomiskās izaugsmes un sociālās labklājības veicināšanā Latvijā.

 

Konferencē „Veselība izaugsmei” apstiprināto rezolūciju - skatīt šeit.

Konferences dalībnieku uzrunas skatīt Veselības ministrijas mājaslapā "Video galerijas" - skatīt šeit.

„Veselība ir cilvēka dzīves kvalitātes, viņa ģimenes un arī visas sabiedrības labklājības pamats. Bez veseliem, darbspējīgiem cilvēkiem nav iedomājama veiksmīga tautsaimniecības attīstība un valsts izaugsme. Tādēļ konferencē diskutēsim par sabiedrības veselību kā priekšnoteikumu valsts uzplaukumam,” norāda veselības ministre Ingrīda Circene.

Konferenci organizē Veselības ministrija, Slimību profilakses un kontroles centrs, Pasaules Veselības organizācijas Eiropas Reģionālais birojs un tā pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Veselības ekonomikas asociāciju un Latvijas Sabiedrības veselības fondu.

Dalību konferencē apstiprinājuši Latvijas Republikas ministru prezidents Valdis Dombrovskis un Pasaules Veselības organizācijas Eiropas Reģionālā biroja direktore Zuzanna Jakaba (Zsuzsanna Jakab).

Konferences atklāšana notika plkst. 9:00 Latvijas Universitātē Lielajā Aulā (Raiņa bulvārī 19).

Mediju uzmanībai!
Konferences pārtraukumā plkst. 10:40 notika preses konference, kurā piedalījās veselības ministre Ingrīda Circene un Eiropas Reģionālā biroja direktore Zuzanna Jakaba (Zsuzsanna Jakab).

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes