Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrijas pārstāvji pārrunās nozares aktuālos jautājumus ar pašvaldību pārstāvjiem

14.06.2004
14.06.2004 - Rīt, 15.jūnijā, plkst. 10.00 notiks ikgadējās Veselības ministrijas un Latvijas Pašvaldību savienības sarunas, kuru laikā tiks pārrunāti veselības aprūpes nozares aktuālie jautājumi.

as ministrijas un Latvijas Pašvaldību savienības sarunas, kuru laikā tiks pārrunāti veselības aprūpes nozares aktuālie jautājumi.

Veselības ministrijas pārstāvji informēs par nepieciešamību palielināt veselības aprūpes budžetu, kā arī par nepieciešamību noteikt prioritātes veselības aprūpes nozarē. Sarunu gaitā tiks pārrunāts jautājums arī par investīciju piesaistes iespējām veselības aprūpei, kā arī par Māsterplāna pieņemšanas un ieviešanas procedūru.

Atsevišķi tiks runāts par veselības aprūpes pieejamības un kvalitātes problēmām Latvijas pilsētās un laukos, proti, par ārstu speciālistu trūkumu lauku rajonos, par neatliekamās medicīniskās palīdzības problēmām laukos, kā arī par ģimenes ārstu skaita, izvietojuma un darba organizācijas ietekmi uz veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību pagastos un mazpilsētās.

Sarunu gaitā tiks aplūkoti arī jautājumi par bērnu veselības aprūpi un problēmām šajā jomā, jautājumi par medicīnisko rehabilitāciju un nepieciešamību izveidot vienotu Rehabilitācijas likumu, kā arī par nepieciešamību piesaistīt finansējumu veselības vecināšanas centriem un paplašināt to darbību visā Latvijā.

Sarunas notiks Latvijas Pašvaldību savienības mītnē Mazā Pils ielā 1, Vecrīgā.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes