Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrijas pārstāvis dalās pieredzē ar Ukrainas Odesas apgabala Veselības pārvaldes vadītāju

10.06.2004
10.06.2004 - Šodien Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta direktora vietas izpildītājs Ainārs šivčs tikās ar Odesas apgabala Ukrainā Veselības pārvaldes vadītāju Romānu Limaņski un pārrunāja veselības aprūpes sistēmu Latvijā un Ukrainā.

ar Odesas apgabala Ukrainā Veselības pārvaldes vadītāju Romānu Limaņski un pārrunāja veselības aprūpes sistēmu Latvijā un Ukrainā.

Odesas apgabala Veselības pārvaldes vadītājs Romāns Limaņskis izrādīja lielu interesi par Latvijas veselības aprūpes sistēmu un novērtēja to kā ļoti veiksmīgu un labu piemēru tam, kā turpmāk varētu attīstīt veselības aprūpes sistēmu Ukrainā. Šobrīd, salīdzinājumā ar Latviju, Ukrainā situācija veselības aprūpē ir ievērojami atšķirīga - kā paskaidroja Romāns Limaņskis, Ukrainā pacientiem pašiem ir jāpērk zāles, jāmaksā par ēdienu slimnīcā un jāmaksā vēl arī ārstam.

Tikšanās noslēgumā Odesas apgabala Veselības pārvaldes vadītājs izteica vēlēšanos uzaicināt Latvijas Veselības ministrijas pārstāvjus uz tikšanos ar Ukrainas veselības ministru pieredzes apmaiņai.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes