Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministre Ingrīda Circene apmeklēs renovētās Ādažu slimnīcas telpas

07.09.2012

Eiropas Savienības fondu projektu atvērto dienu ietvaros, veselības ministre Ingrīda Circene rīt apmeklēs Ādažu slimnīcu.

Ādažu slimnīca realizēja Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansēto projektu, kura kopējās izmaksas ir gandrīz 154 tūkstoši latu, no tiem ERAF līdzfinansējums ir 112  tūkstotis latu, bet 20 tūkstoši latu – slimnīcas ieguldījums.

Rekonstrukcijas gaitā tika nosiltināta slimnīcas ēka, nomainīts jumts un logi, kā arī renovētas ģimenes ārstu prakses, reģistratūra, dienas stacionārs un procedūru kabinets. Iegādātas mēbeles un datortehnika gan reģistratūrai, gan dienas stacionāram, gan ģimenes ārstu prakses vietām. Lai uzlabotu pacientu ar īpašām vajadzībām nokļūšanu slimnīcā, tika izbūvēta invalīdu pāreja un lifts.
 
Atgādinām, ka 8. un 9.septembrī projektu dienās ikvienam Latvijas iedzīvotājam no vairāk nekā pieciem tūkstošiem ES fondu finansētu projektu apskatei būs atvērti vairāk nekā 150 Eiropas Sociālā fonda (ESF), Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) un Kohēzijas fonda (KF) finansēti projekti ikvienā Latvijas reģionā. Veselības aprūpes jomā piedalīsies Bērnu psihoneiroloģisko slimnīca „Ainaži”, Ādažu slimnīca, rehabilitācijas centrs „Tērvete” un Viļakas novada veselības aprūpes centrs.
 
Lielākā daļa projekta dalībnieki ir pašvaldībās īstenoti sabiedriski nozīmīgi ES fondu projekti: gan atjaunotas skolas, bērnudārzi, bērnu un jauniešu centri, gan kultūrvēstures un tūrisma objekti, jaunās koncertzāles Vidzemē un Latgalē, siltinātas ēkas, kā arī izveidoti gājēju un veloceliņi. Projektu dienās piedalīsies arī atsevišķi uzņēmumi, kas parādīs savas ražotnes un ieviestos jauninājumus, pateicoties ES fondu finansējumam. Arī vairākas augstskolas atsaukušās aicinājumam un iepazīstinās ar ES fondu finansētajiem ieguvumiem.
 
Ar kopējo projektu karti varat iepazīties šeit:http://www.esfondi.lv/projektudienas/

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes