Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrija vērš uzmanību uz uzņēmuma problēmām atmaksāt starptautiskas bankas kredītu

08.06.2004
08.06.2004 - Veselības ministrija nosūtījusi vēstuli Finanšu ministrijai, vēršot šīs institūcijas uzmanību uz to, ka zāļu lieltirgotavai SIA šFarmserviss" varētu rasties problēmas atmaksāt Starptautiskās Rekonstrukcijas un attīstības bankas (SRAB) izsniegto aizdevumu. SRAB SIA šFarmserviss" 1994.gada augustā piešķīra aizdevumu uz septiņiem gadiem aptuveni 1,2 miljonu ASV dolāru apmērā. Pagājušā gada vasarā starp Finanšu ministriju un SIA šFarmserviss" tika noslēgts vienošanās protokols, kurā tika precizēta parāda summa, nosakot to 738 tūkstošu ASV dolāru apmērā un mainot arī parāda atmaksas grafiku par pēdējo maksājuma termiņu nosakot 2015.gada septembri.

738 tūkstošu ASV dolāru apmērā un mainot arī parāda atmaksas grafiku par pēdējo maksājuma termiņu nosakot 2015.gada septembri.

Veselības ministrija Finanšu ministriju šajā jautājumā informēja pēc tam, kad saņēma informāciju par Valsts ieņēmumu dienesta atklāto grāmatvedības datu viltošanu un sagrozīšanu SIA šFarmserviss" un ierosināto krimināllietu, kā arī par uzsākto maksātnespējas lietu. šFarmserviss" bankrota gadījumā SRAB kredīta summa varētu kļūt par papildus finansiālu slogu valsts budžetam. Veselības ministrija ir ieinteresēta šīs lietas tālākajā virzībā un ir gatava sadarboties ar Finanšu ministriju, lai veicinātu šī jautājumu pozitīvu atrisinājumu.
 
Veselības ministrija šajā jautājumā ir informējusi arī tiesas iecelto SIA šFarmserviss" maksātnespējas administratoru Leonu Osipovu.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes