Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrs piešķir šMazulim draudzīgas slimnīcas" nosaukumu Bauskas slimnīcas dzemdību nodaļai

07.06.2004
07.06.2004 - Šodien, plkst. 15.00 Veselības ministrs Rinalds Muciņš kopā ar VM Ģimenes veselības nodaļas vadītāju Skaidrīti Vasaraudzi un Veselības ministrijas Zīdīšanas veicināšanas komisijas vadītāju Irēnu Kondrāti svinīgi piešķirs šMazulim draudzīgas slimnīcas" nosaukumu Bauskas slimnīcas dzemdību nodaļai. Dzemdību nodaļai tiks pasniegta īpaša nominācijas plāksne un Pikaso gleznas reprodukcija, kas simbolizē iekļaušanos starptautiskajā iniciatīvā.

nodaļai tiks pasniegta īpaša nominācijas plāksne un Pikaso gleznas reprodukcija, kas simbolizē iekļaušanos starptautiskajā iniciatīvā.

Mazulim draudzīgas slimnīcas iniciatīvas mērķis ir veicināt labvēlīgas situācijas veidošanos Latvijā, lai arvien vairāk jauno māmiņu mazuli līdz sešu mēnešu vecumam ēdinātu tikai ar krūti un turpinātu zīdīšanu, līdz bērns sasniedzis gada vecumu un ilgāk, tādā veidā veicinot bērna veselību.

Mazulim draudzīgo slimnīcu iniciatīvu atbalsta LR Veselības ministrijas Zīdīšanas veicināšanas komisija, UNICEF Latvijas Nacionālā komiteja un Pasaules Veselības organizācija.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes