Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrijas plānoto pasākumu kalendārs (7.jūnijs - 11.jūnijs)

04.06.2004
VM nākamajā nedēļā plānotie pasākumi

noto pasākumu kalendārs (7.jūnijs - 11.jūnijs)

Pirmdiena, 7.jūnijs

  • Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops dodas vizītē uz Minsku, (Baltkrievijā), kuras laikā viņš tiksies ar vietējo medicīnisko iekārtu ražotāja šADAŅI" pārstāvjiem un tiks iepazīstināts ar mobilās skrīnizmeklēšanas sistēmu šPuļmoekspress", kas paredzēta plašu iedzīvotāju grupu izmeklēšanai un agrīnu onkoloģisko un citu plaušu slimību noteikšanai.
  • VM Stratēģiskās plānošanas departamenta direktore Līga Šerna piedalās ziņojuma šIedzīvotāju reproduktīvā veselība: Pārskats par situāciju Latvijā (1997.- 2003.)" prezentācijā, kurā klātesošie tiks iepazīstināti ar situāciju Latvijas reproduktīvās veselības jomā un tās izmaiņām salīdzinājumā ar 1997.gadu.

Otrdiena, 8.jūnijs

  • Veselības ministrijas pārstāvji piedalās iknedēļas Ministru kabineta sēdē, kurā tiek skatīts rīkojums šPar institūciju pilnvarošanu tabakas izstrādājumu atbilstības novērtēšanai" un likumprojekts "Grozījums Obligātā militārā dienesta likumā".

Trešdiena, 9.jūnijs

  • Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops piedalās žurnāla šKapitāls" rīkotajā diskusijā par valsts un privāto partnerību veselības aprūpes nozarē.
    Veselības ministrijas pārstāvji tiekas ar pašvaldību pārstāvjiem, lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar veselības aprūpi.
  • Plkst. 15.00 VM Stratēģiskās plānošanas departamenta direktore Līga Šerna piedalās Veselības ekonomikas asociācijas un Latvijas Tuberkolozes un plaušu slimību ārstu asociācijas tematiskajā seminārā šPlaušu slimību radītā sloga vērtējums: medicīniskie, ekonomiskie un sociālie aspekti", kurā tiks prezentēta Eiropas Baltā grāmata par plaušu slimībām un tiks diskutēts par šādas grāmatas nepieciešamību Latvijā.

Ceturdiena, 10.jūnijs

  • Veselības ministrs Rinals Muciņš un Farmācijas departamenta direktors Juris Bundulis piedalās Narkotiku kontroles un narkomānijas ierobežošanas koordinācijas sēdē, kurā tiks pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar Narkotiku kontroles un narkomānijas ierobežošanas koordinācijas biroja izveidi.

Piektdiena, 11.jūnijs

  • Veselības ministrs Rinalds Muciņš tiekas ar Jauno ārstu asociācijas pārstāvjiem un pārrunā aktuālos jautājumus, kas šobrīd satrauc jaunos ārstus.
  • Veselības ministrs Rinalds Muciņš, valsts sekretārs Uldis Līkops un VM Farmācijas departamenta direktors Juris Bundulis tiekas ar farmācijas nozares pārstāvjiem un pārrunā problēmas, kas saistītas ar kompensējamo zāļu sistēmu.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes