Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Veselības ministrs sveic ilggadējo MADEKKI vadītāju Rūtu Bļodnieci ar aiziešanu pensijā

04.06.2004
03.06.2004 - Veselības ministrs Rinalds Muciņš, valsts sekretārs Uldis Līkops un Sabiedrības veselības departamenta direktora vietas izpildītājs Ainārs šivčs rīt, 4.jūnijā, piedalīsies svinīgā pasākumā par godu ilggadējās Medicīnas aprūpes un darbspējas ekspertīzes kvalitātes kontroles inspekcijas (MADEKKI) vadītājas Rūtas Bļodnieces aiziešanai pensijā. Par ieguldījumu inspekcijas attīstībā un paveikto darbu šo gadu laikā veselības ministrs R.Bļodniecei pasniegs ministrijas Atzinības rakstu.

ekcijas attīstībā un paveikto darbu šo gadu laikā veselības ministrs R.Bļodniecei pasniegs ministrijas Atzinības rakstu.

MADEKKI vadītāja Rūta Bļodniece inspekcijā strādā jau no tās pirmsākumiem - no 1991.gada, bet inspekcijas vadītājas amatā ir nostrādājusi 12 gadus.

Veselības ministrs Rinalds Muciņš izsaka pateicību Bļodnieces kundzei par radoši un apzinīgi nostrādātajiem gadiem veselības aprūpes sistēmā un novēl turpmāk labu veselību un dzīvesprieku, izbaudot godam nopelnīto atpūtu.

MADEKKI tika izveidota 1991.gadā un kopš 2003.gada 1.februāra, kad tika izveidota Veselības ministrija, tā atrodas ministrijas padotībā. Inspekcijas galvenie uzdevumi ir kontrolēt medicīniskās aprūpes kvalitāti ārstniecības iestādēs un uzņēmumos (uzņēmējdarbībās), aizstāvot pacientu intereses un izskatīt sūdzības un pieprasījumus medicīniskās aprūpes un pārejošās darbnespējas ekspertīzes jautājumos.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes