Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Informācija par veselības ministra vizīti Kurzemē

31.05.2004
31.05.2004 - Pagājušās nedēļas nogalē veselības ministrs Rinalds Muciņš un ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops darba vizītē apmeklēja Liepāju. Ministrs piedalījās 4.Baltijas ķirurgu asociācijas kongresa atklāšanā. Savā atklāšanas runā ministrs īsumā akcentēja pašreizējos veselības aprūpes ilgtermiņa mērķus, kā arī sniedza nelielu ieskatu statistikas rādījumos.

ūpes ilgtermiņa mērķus, kā arī sniedza nelielu ieskatu statistikas rādījumos.

R. Muciņš vizītes ietvaros tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku, pārrunājot būtiskākos jautājumus veselības aprūpes sfērā pašvaldībā. Liepājas pārstāvji ministru iepazīstināja ar veikto aptauju pilsētnieku vidū par ģimenes ārstu darbu un veselības aprūpi pilsētā. Ministrs atzīmēja, ka šī aptauja pauž konkrētu sabiedrības viedokli, kuru būtu nepieciešams ņemt vērā. Aptaujas dati tiks nodoti izvērtēšanai ministrijā esošajai darba grupai, kas izstrādā noteikumus par primārās veselības aprūpes finansēšanas sistēmu.

Vizītes ietvaros ministrs apmeklēja arī Liepājas slimnīcu, Liepājas onkoloģisko slimnīcu un Liepājas psihoneiroloģisko slimnīcu un Kuldīgas slimnīcu.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes