Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Rīt Latvijā ieradīsies Baltkrievijas delegācija, lai risinātu jautājumu par medikamentu "Askofēns P"

24.03.2004
Rīt, 24.martā, trīs dienu ilgā vizītē Latvijā ieradīsies Baltkrievijas A/S "Belmedpreperāti" un Baltkrievijas Veselības aizsardzības ministrijas pārstāvji.

ilgā vizītē Latvijā ieradīsies Baltkrievijas A/S "Belmedpreperāti" un Baltkrievijas Veselības aizsardzības ministrijas pārstāvji.

No 24. līdz 26.martam Baltkrievijas un Latvijas speciālisti apmainīsies ar informāciju, izdarītajiem atklājumiem un secinājumiem, lai vienotos par iespējamajiem risinājuma variantiem saistībā ar Baltkrievijā ražoto medikamentu "Askofēns- P".
Sarunu procesā Veselības ministrija risinās arī jautājumu par iespēju atlīdzināt nekvalitatīvā "Askofēna P" lietošanas rezultātā radušos zaudējumus. 

No Latvijas puses sarunās piedalīsies Veselības ministrijas (VM) Valsts sekretārs Uldis Līkops, VM Farmācijas departamenta vadītājs Juris Bundulis, Valsts Zāļu aģentūras Valdes priekšsēdētājs Jānis Ozoliņš, pārstāvji no Valsts Farmācijas inspekcijas, Operatīvās medicīniskās komisijas, Latvijas Ārlietu ministrijas un Baltkrievijas vēstniecības.

Saņemt speciālistu komentārus, kā arī informāciju par pieņemtajiem lēmumiem saistībā ar Baltkrievijas delegācijas vizīti Latvijā būs iespējams piektdien, vizītes pēdējā dienā, kad darba grupa būs beigusi strādāt.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes