Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Godinās slimnīcas šGaiļezers" ilggadējos darbiniekus

12.03.2004
Šodien Veselības ministrijas valsts sekretārs Uldis Līkops klīniskās slimnīcas šGaiļezers" 25 gadu pastāvēšanas jubilejā ilggadējiem slimnīcas darbiniekiem pasniegs Atzinības rakstus.

astāvēšanas jubilejā ilggadējiem slimnīcas darbiniekiem pasniegs Atzinības rakstus.

Vairāki slimnīcas šGaiļezers" darbinieki par izcilu darbu veselības aprūpes sistēmā saņems Veselības ministrijas atzinības rakstus.

Savukārt bijušā Ministru prezidenta Einara Repšes parakstītos Atzinības rakstus par špašaizliedzību un panākumiem, strādājot Latvijas valsts un tautas labā" saņems slimnīcas šGaiļezers" direktors Edvīns Platkājis. Platkājis slimnīcas direktora amatā ir jau vairāk kā desmit gadus.

Atzinības rakstus saņems arī slimnīcas nefroloģijas nodaļas vecākā māsa Terēze Krastiņa, mediķe, kas slimnīcā strādā kopš tās pirmās dibināšanas dienas, ginekoloģijas nodaļas vadītāja Baiba Paije. Atzinības rakstus saņems arī asinsvadu ķirurģijas nodaļas vadītājs Vitālijs Zvirgzdiņš un endoskopijas nodaļas vadītāja Anita Lapiņa.

Veselības ministrijas vadība izsaka visiem slimnīcas mediķiem un darbiniekiem pateicību par ieguldīto darbu valsts iedzīvotāju veselības uzlabošanā un novēl arī turpmāk nenogurt ikdienas darbā un ar tikpat lielu dedzību turpināt sniegt iedzīvotājiem nepieciešamo palīdzību viņiem grūtā brīdī.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes