Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Godinās Rīgas Ātrās medicīniskās palīdzības stacijas darbiniekus

04.03.2004
Veselības ministre Ingrīda Circene piektdien, 5.martā, piedalīsies Rīgas Ātrās medicīniskās palīdzības stacijas (RĀMPS) 100 gadu jubilejai veltītajā pasākumā, kur ministre RĀMPS darbiniekiem pasniegs Atzinības rakstus.

100 gadu jubilejai veltītajā pasākumā, kur ministre RĀMPS darbiniekiem pasniegs Atzinības rakstus.

Ministru prezidenta Einara Repšes parakstītos Atzinības rakstus par špašaizliedzību un panākumiem, strādājot Latvijas valsts un tautas labā" saņems Rīgas Ātrās medicīniskās palīdzības stacijas direktors Semjons Štrihs, RĀMPS galvenā ārsta vietniece medicīniskajos jautājumos Ieviņa Alka un RĀMPS galvenā ārsta vietniece operatīvajos jautājumos Vija Grigale.

Ingrīda Circene: šNeatliekamās palīdzības mediķu darbs ir grūts un sarežģīts, jo tieši šiem ārstiem pirmajiem ir jāpieņem atbildīgie lēmumi par slimnieku dzīvības glābšanu. Šo ārstu darbs norit augsta stresa apstākļos, tomēr viņi ne mirkli nedrīkst šaubīties par sava lēmuma pareizību. Neatliekamās palīdzības mediķu darbs ir nenovērtējams, tomēr valsts vārdā vēlos pateikt paldies kolēģiem par pašaizliedzīgu darbu, par spēju strādāt jebkuros apstākļos un par vēlmi šim darbam veltīt tik ilgus gadus".

RĀMPS ir ne tikai vissenākā šāda veida iestāde Latvijā, bet trešā vecākā kādreizējā Krievijas impērijā. Vecākas par Rīgas Ātrās medicīniskās palīdzības staciju ir Varšavas un Sanktpēterburgas šāda veida stacijas.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes