Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Izraudzīts Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras direktors

04.03.2004
Veselības ministrijas konkursa komisija atklātā konkursā ir izraudzījusies Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) direktoru. Konkursā VOAVA direktora amatam bija pieteikušies septiņi pretendenti. Pēc pirmās kārtas viens konkursa pretendents tika atzīts par neatbilstošu. Uz otro kārtu ? pārrunām ? tika aicināti seši pretendenti. Viens no pretendentiem uz interviju nebija ieradies.

kārtu ? pārrunām ? tika aicināti seši pretendenti. Viens no pretendentiem uz interviju nebija ieradies.

Par labāko kandidatūru VOAVA direktora amatam konkursa komisija atzina Viktoriju Zefirovu. Par šo kandidātu balsoja pieci no septiņiem komisijas locekļiem. Zefirova par labāko atzīta, jo viņa atbilst izvirzītajām prasībām ? ir ne mazāka kā trīs gadu darba pieredze vadošā amatā, ir pieredze darbā ar finanšu līdzekļiem, to pārvaldīšanas principiem, ir pieredze darbā ar valsts, pašvaldību un starptautiskiem uzņēmumiem, augstākā izglītība. Pretendente ir papildinājusi zināšanas uzņēmuma un projektu finansiālā vadībā, projektu vadībā un mārketinga stratēģijā.

Konkursa komisija atzina, ka V.Zefirovai ir ekonomiski plašs redzējums par VOAVA darbību, labi izkopta un pamatota sistēmpieeja un novitārs skatījums uz iespējamo problēmu risinājumu.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes