Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Informācija medijiem

19.02.2004
Veselības ministre Ingrīda Circene šodien, 19. februārī, atklāja Valsts programmas "Tabakas, alkohola un narkotiku lietošanas ierobežošanas 2003.gadā" pasākumu realizācijas atskaites konferenci.

3.gadā" pasākumu realizācijas atskaites konferenci.

Atklāšanas uzrunā veselības ministre uzsvēra, ka konferences mērķis ir atskatīties uz pagājušajā gadā valsts paveikto darbu īstenojot tabakas, alkohola un narkotiku lietošanas ierobežošanas pasākumu. 2003.gadā ir paveikts reāls darbs atkarības profilaksē un veselības veicināšanā, ko ar savu finansējumu atbalstījusi valsts.

Ar gandarījumu jāatzīmē, ka programmas realizācijā aktīvi piedalījušās rajonu un pilsētu pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, profesionālās apvienības, izglītības iestādes, veselības aprūpes un veselības veicināšanas speciālisti.

Ministre atzinīgi novērtēja programmas realizācijā iesaistīto pušu pūliņus sabiedrības informēšanā un profilakses veicināšanā. Izglītojošais darbs ir viens no laikietilpīgākajiem sabiedrības uzskatu maiņas veidiem, savukārt rezultāts ir redzams tikai pēc vairāku gadu ilga darba. Izglītojošie semināri, lekcijas un informācijas pasākumi ir mūsu ieguldījums nākotnes sabiedrības veselībā.   
 
Atskaišu konferences ļauj izvērtēt padarīto, apkopot labāko pieredzi, idejas un palīdz celt darba kvalitāti nākamo programmu realizēšanai.
 
Veselības veicināšanas centrs jau trešo gadu ir Valsts programmas realizācijas koordinators Latvijā. Arī šogad Valsts programmas realizācija jau ir uzsākta, norit projektu konkurss par valsts iepirkumu šī gada Programmas realizēšanai. 

Nobeigumā veselības ministre pateicās visiem par ieguldījumu veselīgākas sabiedrības un veselības kā sabiedrības vērtības veidošanā.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes