Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

VOAVA direktora amatam pieteikušies pieci pretendenti

17.02.2004
Veselības ministrijas izsludinātajā konkursā Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) direktora amatam pieteikušies pieci pretendenti. Visi pretendenti nav vēlējušies izpaust savas personības trešajām personām.

ti. Visi pretendenti nav vēlējušies izpaust savas personības trešajām personām.

VOAVA direktoru izvēlēsies konkursa komisija. Konkursa komisijas priekšsēdētāja ir veselības ministre Ingrīda Circene, konkursa komisijas priekšsēdētājas vietnieks ir Veselības ministrijas (VM) valsts sekretārs Uldis Līkops. Konkursa komisijā darbojas arī finanšu ministrs Valdis Dombrovskis, VM Sabiedrības veselības departamenta direktors Rinalds Muciņš, VM Farmācijas departamenta direktors Juris Bundulis, VM Budžeta un finanšu departamenta direktore Laila Ruškule un Latvijas Ārstu biedrības prezidents Viesturs Boka.

VOAVA direktors tiks izraudzīts aptuveni mēneša laikā.

Konkursa mērķis ir izvēlēties VOAVA direktoru, kurš spētu nodrošināt aģentūras administratīvā darba vadīšanu un organizēšanu; valsts obligātās veselības apdrošināšanas finanšu līdzekļu administrēšanu; līgumu slēgšanu par valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu; sabiedrības informēšanu par tai pieejamiem veselības aprūpes pakalpojumiem un to saņemšanas kārtību, kā arī nepieciešamās palīdzības sniegšanu iedzīvotājiem, lai tiktu īstenotas sociālās tiesības, saņemot veselības aprūpes pakalpojumus; veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un to saņemšanas iespējas; valsts budžeta līdzekļu uzraudzību saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem u.c.

VOAVA direktora amata pretendentiem jābūt augstākajai izglītībai ekonomikā vai biznesa administrācijā, vai finanšu vadībā, vai tiesību zinātnēs, vai veselības aprūpē. Amata pretendentam jābūt ne mazāk kā trīs gadu darba pieredzei vadošā amatā, darba pieredzei ar finanšu līdzekļiem un to pārvaldīšanas principiem. Amata pretendentiem vēlama darba pieredze sadarbībā ar ministrijām, pašvaldībām, nevalstiskajā, starptautiskajām organizācijām un citām institūcijām, kā arī labām vismaz divu svešvalodu zināšanām. Amata pretendentam jāpiemīt personālvadības, organizatora un koordinatora prasmēm, kā arī prasmei darbam ar datoru.

Konkurss VOAVA direktora izvēlei norisināsies divās kārtās.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes