Izdrukāts no: //www.vm.gov.lv//www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/232_ingrida_circene_tiekas_ar_latvijas_pensionaru_federacijas_parstavjiem_no_latvijas_rajoniem/

Ingrīda Circene tiekas ar Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvjiem no Latvijas rajoniem

 
05.02.2004

Šodien, 5.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene tikās ar Latvijas Pensionāru federācijas dažādu rajonu pārstāvjiem.

n, 5.februārī, veselības ministre Ingrīda Circene tikās ar Latvijas Pensionāru federācijas dažādu rajonu pārstāvjiem.

Federācijas pārstāvji izteica viedokli, ka pēdējā laikā masu medijos atspoguļotā negatīvā informācija par veselības aprūpi nevajadzīgi satrauc Latvijas iedzīvotājus. Vienlaicīgi pensionāru pārstāvji apliecināja, ka jūt situācijas uzlabošanos.
Ministre federāciju informēja par rastajiem risinājumiem endoprotezēšanas operāciju un osteoporozes saslimšanas jautājumos.

Ingrīda Circene: "Tikšanās reizes ar federāciju vienmēr ir patīkamas, jo par ministrijas darbu dzirdam daudz labu vārdu. Vienlaicīgi runājam arī par savstarpējas informētības uzlabošanu, jo vislielākās problēmas rada informācijas bads. Sanākšanas reizēs izrunājam visus sāpīgos, pārprastos vai līdz galam nesaprastos jautājumus."

Veselības ministre plāno piedalīties Latvijas Pensionāru federācijas Domes sēdē. Paredzēts, ka Ingrīda Circene un ministrijas speciālisti sēdes dalībniekiem stāstīs par medikamentu cenām, centrālo un lauku rajonu slimnīcu darbu un praktiskiem risinājumiem, kā rīkoties dažādu veselības traucējumu gadījumā.