Izdrukāts no: http://www.vm.gov.lv/ttp://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/228_baltijas_valstu_veselibas_ministru_tiksanas_laika_bus_ari_preses_brifings/

Baltijas valstu veselības ministru tikšanās laikā būs arī preses brīfings

 
03.02.2004

Piektdien, 6.februārī, notiks Baltijas valstu veselības ministru tikšanās. Latvijā pēc veselības ministres Ingrīdas Circenes uzaicinājuma ieradīsies Igaunijas sociālo lietu ministrs Marko Pomerants (Marko Pomerant) un Lietuvas Republikas veselības ministrs Jozas Olekas (Juozas Olekas).

inistrs Marko Pomerants (Marko Pomerant) un Lietuvas Republikas veselības ministrs Jozas Olekas (Juozas Olekas).

Lai informētu masu medijus par šīs tikšanās mērķiem un iecerēm, piektdien, 6.februārī, tiek rīkots visu trīs Baltijas valstu veselības ministru preses brīfings. Prese brīfings notiks Jūrmalā, viesnīcā šMajori", Jūras ielā 29, no plkst. 14 līdz plkst. 14.20.

Jau ziņots, ka tikšanās laikā Baltijas valstu veselības ministri dalīsies pieredzē par brīvo pacientu kustību, tiks runāts par vienotu zāļu ekonomisko politiku pacienta interešu nodrošināšanai.

Baltijas valstu veselības ministri pārrunās arī iespējamās kopējās pozīcijas un to paušanu Eiropas Savienības likumdošanas veidošanas procesā, kā arī domās par veselības aprūpes institūciju struktūras optimizāciju visās Baltijas valstīs.