Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Ingrīda Circene un Gunārs Lasmanis apmeklēs pirmo vietu ārpus Rīgas, kur tiek attīstīta paliatīvā aprūpe

03.02.2004
Rīt, 4.februārī, no plkst 12:00 līdz 13:00 veselības ministre Ingrīda Circene un Onkoloģijas centra vadītājs Gunārs Lasmanis apmeklēs Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centru.

eselības ministre Ingrīda Circene un Onkoloģijas centra vadītājs Gunārs Lasmanis apmeklēs Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centru.

Ingrīda Circene apskatīs rekonstruēto Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centra uzņemšanas un neatliekamās medicīniskās palīdzība nodaļu. Nodaļas rekonstrukcijai pagājušā gada nogalē tika piešķirti līdzekļi no Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) Rezerves fonda.

Ingrīda Circene, Onkoloģijas centra vadītājs Gunārs Lasmanis, Onkoloģijas centra paliatīvās aprūpes nodaļas vadītājs Vilnis Sosārs ar Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centra vadītāju Beātu Mīlgrāvi izskatīs centra gatavību sniegt paliatīvās aprūpes (nedziedināmi slimo cilvēku) pakalpojumu iedzīvotājiem.

Atgādinām, ka Iecavas Veselības un sociālās aprūpes centrs ir pirmā vieta ārpus Rīgas, kur ar valsts investīciju palīdzību pašlaik tiek attīstīta paliatīvā aprūpe.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes