Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes
Jūs atrodaties šeit: Aktualitātes > Preses relīzes

Izsludināts konkurss VOAVA direktora amatam

28.01.2004
Veselības ministrija izsludinājusi konkursu Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) direktora amatam.

as obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras (VOAVA) direktora amatam.

Konkursa mērķis ir izvēlēties VOAVA direktoru, kurš spētu nodrošināt aģentūras administratīvā darba vadīšanu un organizēšanu; valsts obligātās veselības apdrošināšanas finanšu līdzekļu administrēšanu; līgumu slēgšanu par valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu; sabiedrības informēšanu par tai pieejamiem veselības aprūpes pakalpojumiem un to saņemšanas kārtību, kā arī nepieciešamās palīdzības sniegšanu iedzīvotājiem, lai tiktu īstenotas sociālās tiesības, saņemot veselības aprūpes pakalpojumus; veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un to saņemšanas iespējas; valsts budžeta līdzekļu uzraudzību saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem u.c.

VOAVA direktora amata pretendentiem jābūt augstākajai izglītībai ekonomikā vai biznesa administrācijā, vai finanšu vadībā, vai tiesību zinātnēs, vai veselības aprūpē. Amata pretendentam jābūt ne mazāk kā trīs gadu darba pieredzei vadošā amatā, darba pieredzei ar finanšu līdzekļiem un to pārvaldīšanas principiem. Amata pretendentiem vēlama darba pieredze sadarbībā ar ministrijām, pašvaldībām, nevalstiskajā, starptautiskajām organizācijām un citām institūcijām, kā arī labām vismaz divu svešvalodu zināšanām. Amata pretendentam jāpiemīt personālvadības, organizatora un koordinatora prasmēm, kā arī prasmei darbam ar datoru.

Konkurss VOAVA direktora izvēlei norisināsies divās kārtās.

VOAVA direktora amata pretendenti pieteikumus, dzīves aprakstu (CV), izglītību, kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas un ieteikuma vēstules, rakstisku viedokli par VOAVA attīstību, darba organizācijas principiem un prioritātēm var iesniegt Veselības ministrijas Personāla nodaļā 20 kalendāro dienu laikā jeb līdz 16.februārim.

Pieteikties jaunumiem sadaļai:   Aktualitātes > Preses relīzes